top of page

DDR terapija

Klinikoje „Sveikatos garantas“ išmėginkite pačią karščiausią Lietuvą pasiekusią naujieną – individualias dubens dugno raumenų (DDR) stiprinimo procedūras!

 

Atsikratykite diskomforto!


Pradėkite sveikatinimo programą ir jau po šešių procedūrų pajusite ilgalaikius jos rezultatus!

4icon.jpg
kedute.jpg

Unikalus prietaisas „BTL EMSELLA“ sukurtas giliųjų dubens dugno raumenų (DDR) terapijai. HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic) technologijų efektyvumo raktas yra palaipsniui
didėjantis fokusuojamų elektromagnetinių laukų intensyvumas ir impulsų dažnis, dėl kurio atsiranda unikalus susitraukimų energingumas. DDR terapijos efektyvumas grindžiamas fokusuota
elektromagnetine energija, giliu įsiskverbimu ir visų dubens dugno raumenų sluoksnių stimuliavimu, supramaksimaliu raumenų susitraukimu, neuro-raumeninės funkcijos atstatymu.


Viena HIFEM sesija, kuri trunka 30 minučių, iššaukia net 20 000 supramaksimalių dubens raumenų susitraukimų, kas atitinka 28 valandų taisyklingai atliekamų Kėgelio pratimų poveikį.


Klinika „Sveikatos garantas“ pataria atlikti procedūras, taikant unikalų naujos kartos prietaisą „BTL EMSELLA“. HIFEM technologijos padeda pasiekti norimus rezultatus kuo greičiau ir efektyviau.


Fiziškai - be prietaiso pagalbos - tiek dažnai pasikartojančių ir tokio stipraus intensyvumo susitraukimų būtų neįmanoma atlikti. Toks poveikis nepasiekiamas ir taikant tik bendrą praktiką (pvz.: Kėgelio pratimus) ar silpnesniais, ne tokio maksimalaus intensyvumo bei magnetinio lauko tiek tiksliai nenukreipiančiais ir tik paviršiniai, bet ne giluminiai, veikiančiais gydymo aparatais.


Procedūrų sesija taikoma šlapimo nelaikymą sukeliančioms priežastims gydyti, kai jis nesulaikomas kosint, čiaudint, juokiantis, fizinio krūvio metu ir kt. Taip pat ji ypač tinkama tiems, kurie ilgą laiką dirba sėdint ar neturi reguliarių lytinių santykių, profilaktikai ir prevencijai, dubens dugno raumenų sustiprinimui – tam, kad neišsivystytų šlapinimosi sutrikimai, nesmuktų žemyn vidaus organai, pvz.: gimda.
Terapija tinkamai veikia raukų, sulaikančių šlapimą, raumenis ir gerina jų funkcionalumą bei stabilizuoja
šlapimo pūslės veiklą.


Siūlome išmėginti unikalią, ligos priežastims gydyti ir kitas būkles išsprendžiančią bei nesukeliančią šalutinių poveikių DDR terapiją, kuria:

● gydomas moterų šlapimo nelaikymas (skaityti daugiau)

● skiriamos sveikatinimo procedūros, gerinančios pastojimo galimybę (skaityti daugiau)

● atliekamos dubens dugno raumenų tonuso atkūrimo procedūros po nėštumo bei gimdymo (skaityti daugiau)

● suteikiamos asmeninės moterų seksualinio gyvenimo kokybės gerinimo terapijos (skaityti daugiau)

● skiriamos individualios vyrų intymios sveikatos stiprinimo terapijos sesijos (skaityti daugiau)

Rekomenduojama 6 DDR terapijos procedūros, kurių metu prižiūri ir konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė nemokamai.

Gerinkite savo gyvenimo kokybę! Laimingi Jūs – laimingi Jus supantys!

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page