top of page

Kardiologija

towfiqu-barbhuiya-QsBfOwMoPNY-unsplash.jpg

Kardiologija – medicinos šaka, tirianti širdies ir kraujagyslių ligas.

Liūdna, bet dėl aukštų sergamumo kraujagyslių ligomis ir mirtingumo nuo šių ligų rodiklių, Lietuva priklauso didelės rizikos zonai. Širdies ligomis serga ne tik vyresnio amžiaus žmonės, vis dažniau į medikus kreipiasi jaunesni nei keturiasdešimties metų pacientai. Todėl nedelskite,  reguliariai tikrinkite cholesterolio kiekį kraujyje, įvertinę esminius širdies bei kraujagyslių ligų rizikos veiksnius laiku imkite taikyti sveikos gyvensenos principus ir nelaukdami pirmųjų šių ligų simptomų kreipkitės į gydytoją kardiologą!

Mūsų klinikoje kardiologas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias širdies ir kraujagyslių ligas. Gydomos tokios ligos kaip išeminė širdies liga, padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas. Atliekama veloergometrija - fizinio krūvio mėginys (širdies krūvio testas), širdies echoskopija su doplerizacija, elektrokardiograma, stebėsena Holterio monitoriumi bei įvairūs kraujo tyrimai.

Jei pablogėjo sveikata ir jau pajutote pirmuosius širdies ar kraujagyslių ligų simptomus, būtinai vykite pas gydytoją. Kardiologas atliks būtinus tyrimus, diagnozuos ir skirs tinkamą gydymą. Atvykite pas gydytoją pasitikrinti ir profilaktiškai.

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page