top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Balandžio 29 d. Tarptautinė imunologijos diena

Pasitiksiu gegužę pakylėtas aukštai – kvėpuoju aš giliai, kvėpuoju aš laisvai!

Šiandien - Tarptautinė imunologijos diena. Korona išties paskatino aktyviau domėtis žmogaus imunitetu, plačiau susipažinti su organizmo apsauginių sistemų veikla.

Pasaulį įvairiomis atmainomis purtantis koronavirusas iššaukė išties daug diskusijų, svarstymų ir nesibaigiančių debatų. Pandemija parodė visą savo galybę ir aiškiai nubrėžusi suvaržymų ribas, greitai išmušė visus iš įprastų gyvenimo vėžių. Teko priprasti prie karantino sąlygų bei iššūkių…

Aišku, jau norėtume apie koronavirusą neišgirsti nieko, bet… Deja, laikas nuo laiko – tuomet, kai Korona vėl suaktyvėja – dar tenka laikytis tam tikrų ribojimų ir pajutus panašius į COVID-19 ligos simptomus, pulti tikrintis...

Mūsų klinikos pulmonologė gydo tokias ligas kaip astma, lėtinė obstrukcinė plaučių liga, bronchitas, pleuritas, tuberkuliozė, bronchektazės, skiria gydymą po COVID-19 persirgtos infekcijos (likę simptomai, komplikacijos ir kt.).

„Sveikatos garante“: • atliekama spirometrija; • echoskopuojama pleura bei apatinės plaučių dalys; • paimamas dilatacinis - bronchų plėtimo - mėginys.

4 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page