top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Birželio 7 d. Pasaulinė maisto saugos diena

Šiandien, birželio 7-ąją, minime Pasaulinę maisto saugos dieną. Atrodytų, tiesiog savaime suprantama, jog maistą privalu saugoti, tačiau išskirtinės dienos aktualumas apima ne tik vartotojų poreikius ar įpročius, bet ir išties daug kitų veikimo sferų – gamintojų galimybes, produkcijos kokybę, įvairių institucijų darbą, mitybos įpročių pokyčius, organizmui kenksmingų medžiagų vartojimą ir kt.


Žodžiu, visa informacija, susijusi su maisto sauga, yra svarbi ir reikalinga. Tad atidžiau domėkimės, ką dedame į burną, paklauskime savęs, ar tinkamai gebame saugoti maistą, ar tikrai visada taikome tvarumo idėjas.

Klinika „Sveikatos garantas“ rekomenduoja atlikti informatyvius kraujo tyrimus, kurie padės nustatyti, kokių maisto produktų geriau atsisakyti, o jei laikotės dietos, įvertinti organizmo būklę ir įsitikinti, kad Jūsų mityba yra subalansuota, kad neprarandami būtini vitaminai ar mikroelementai, kad maitinamasi išties pakankamai.  


Esame parengę ne tik išskirtinių maisto netoleravimo nustatymo ar besilaikantiems dietų skirtų programų. Mūsų klinikoje atliekami kraujo tyrimai nėščiosioms, sportuojantiems, norintiems sužinoti tik vieną rodiklį (geležį, kalį, kalcį, magnį, vitD, glikemiją ir kt.) ar gauti ne vieno organo (širdies, skydliaukės, kepenų ir kt.) kraujo tyrimų rezultatus. 


Būtina sąlyga! Prieš tyrimus į kliniką reikia atvykti nevalgius ir negėrus.


2 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page