top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Kovo 1 d. Kovas – endometriozės mėnuo

Kovas – endometriozės mėnuo

Sveika moteris – laiminga moteris


Endometriozė – lėtinė ir dažna vaisingo moters amžiaus liga. Ši liga gali iššaukti aibę savijautą sekinančių ar net skausmingų simptomų, tokių kaip gausios ar nereguliarios mėnesinės, skausmas sekso metu arba po jo, stiprūs spazminiai žarnyno ir pilvo skausmai, sutrikusi peristaltika, silpnumas, nuovargis, nervingumas ir kt.


Endometriozė dažnai įvardijama kaip viena pagrindinių nevaisingumo priežasčių todėl, kad ši liga diagnozuojama jau pažengusios stadijos, kas ir lemia tai, jog moteris negali pastoti.

Norint šiai klastingai ligai užkirsti kelią, rekomenduojama kartą per metus apsilankyti pas ginekologą: atlikti išsamią ginekologinę apžiūrą, echoskopu išsitirti vidaus lytinius organus, atlikti gimdos kaklelio bei kitus būtinus tyrimus. Apžiūros metu gydytojas ginekologas pastebės netipinius darinius bei skirs tinkamą gydymą.


Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys klinikos „Sveikatos garantas“ gydytojai ginekologai konsultuoja, diagnozuoja bei tiria ir palaiko moters sveikatą. Taikydami modernią aparatūrą greitai atlieka įvairius tyrimus, skiria tinkamą gydymą.


Gydymui yra brangi kiekviena diena, todėl neatidėliokite vizito pas gydytoją ginekologą!6 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page