top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Lapkričio 1 d. Movember mėnuo

Lapkričio mėnuo – „Movember“ mėnuo!


Na, vyrai išties didžiuojasi tuo, ko moterys tikrai nenori turėti… Ūsais ir barzda! Stilingas veido plaukų formavimas suteikia jų savininkui išskirtinumo. Turbūt pritarsite, kad vešlūs ūsai ar barzda padeda užmaskuoti netobulumus ir išryškinti privalumus, taip?


Bet esmė slypi tame, jog ūsai visame pasaulyje padeda informuoti visuomenę apie vyrų sveikatos problemas (prostatos vėžį, sėklidžių vėžį ir kt.). Kasmetinės akcijos „Movember“ pavadinimas susideda iš dviejų dalių: pirmasis skiemuo įprasmina ūsiukus (angl. moustache ), o antroji žodžio dalis vember - lapkričio mėnesį.

Taigi, vyrukams, norintiems prisidėti prie kilnios misijos, tereikia lapkričio 1-ąją nusiskusti ir mėnesį auginti ūselius ar užsiželdinti barzdelę. Jei aplinkiniams skleisite žinią apie vyrų ligas, jų profilaktiką, prevenciją, gydymą – bus tiesiog šaunu!


Klinikoje „Sveikatos garantas“ gydomos vyrų ligos ( lėtinis ar ūmus prostatitas, erekcijos sutrikimai, nevaisingumas ir kt.), atliekamos DDR terapijos procedūros, stiprinančios tarpvietės raumenis ir padedančios gerinti ne tik intymią, bet ir bendrą sveikatą.


Laukiame ir bebarzdžių, ir barzdotų ir, aišku, ūsuotų!
3 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page