top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Lapkričio 8 d. Europos sveikos mitybos diena

Valgykim sveikai, gyvenkim ilgai!


Lapkričio 8-oji - Europos sveikos mitybos diena.


Kokybiška gyvensena priklauso ne tik nuo fizinio aktyvumo, darbo ir poilsio režimo, emocinės pusiausvyros, bet ir nuo sveikos mitybos, padedančios palaikyti optimalų kūno svorį bei suteikiančios išties komfortiškesnę savijautą.


Sveiką mitybą apibrėžia tinkamas žmogui būtinų suvartoti maisto medžiagų ( baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir kt.) kiekis. Kaip teigia įvairių mokslininkų išvados, mitybos įpročių įtaka mūsų sveikatai siekia beveik 30 proc.! Todėl šią dieną visuomenė skatinama atkreipti dėmesį į sveikos mitybos svarbą, vykstančiuose renginiuose akcentuojami pilnavertės mitybos principai.

Liūdina tai, jog nutukimas Europoje didėja, o turintys antsvorio asmenys ignoruoja faktus, įrodančius, kad papildomi kilogramai tikrai kenkia sveikatai ir gali sukelti įvairias lėtines ligas.


Tad jei reguliariai valgysime kuo įvairesnį bei šviežią maistą, ilgiau jį kramtysime, nepersivalgysime, gersime pakankamai vandens, dažniau rinksimės augalinės kilmės produktus ir vengsime cukraus, greitų užkandžių bei maisto, kuriame gausu saldiklių, dažiklių ar konservantų, savo organizmui tinkamai funkcionuoti padėsime daug greičiau ir daug efektyviau!


Klinikos „Sveikatos garantas“ gydytojas endokrinologas konsultuos, kaip sveikai galima atsikratyti antsvorio, kaip pagelbėti netinkamų dietų nualintam organizmui, patars, kokių priemonių imtis norint išlaikyti pastovų kūno svorį, atliks būtinus tyrimus bei skirs tinkamą sveikatinimosi ar gydymo programą.


Jei Jus vargina greitas nuovargis, silpnumas, padidėjęs dirglumas, mieguistumas bei troškulys, jei tenka dažnai šlapintis, slenka plaukai, lūžinėja nagai, o širdies plaka lyg pašėlus - Jums taip pat būtina kreiptis pas endokrinologą. Atvykite į kliniką „Sveikatos garantas“ – konsultuojame, diagnozuojame, gydome.


12 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page