top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Pasirūpinkite savimi: apsilankykite pas klinikos „Sveikatos garantas” šeimos gydytoją

Dirbu, sveikatinuosi, sportuoju, tikslingai planuoju, todėl pirmadieniams jokių sumanymų neatidėlioju!


Dažnai nukeliame savo norų įgyvendinimą rytdienai? O pirmadieniui? Ar pažįstamas jausmas, kai blyksint naujamečiams fejerverkams prižadame tiek daug, o įpusėjus sausiui tenka stebėti, kaip mūsų geri ketinimai, išplaukę didingais laivais, smagiai trenkiasi į tvirtas kasdienybės ar tinginystės uolas?..  Ech, kaip garsiai bliūkšta išbandymų neatlaikę svajos!.. 


Na, o ko tikėjomės? Kad būsime valingi ir atkaklūs? Kad jau šiais metais bus kitaip? Deja deja… Aišku, tikrai yra tokių ištvermingų bei motyvuotų, kurie jokiais būdais neatsisakys išsikeltų tikslų. Tegyvuoja ryžtingieji šaunuoliai! 

Na, o viltingiems pažadų dalintojams siūlome džiaugsmingai naujamečiams pažadams pasakyti „atia” ir sveikatinimosi, lieknėjimo ar tobulėjimo pradžiai pasirinkti kitą, Jums asmeniškai reikšmingą dieną. Galbūt šiandieną? Sėkmės!


Norėdami efektyviau įvertinti savo sveikatos būklę, apsilankykite pas klinikos „Sveikatos garantas“ šeimos gydytoją, kuri atliks ne tik profilaktinius sveikatos tikrinimus, bet ir konsultuos, diagnozuos ligą bei skirs tinkamą gydymą.


Šeimos gydytojas Jums išduos ir reikalingas sveikatos pažymas (elektroninius nedarbingumo pažymėjimus, sveikatos pažymas vairuotojams, darbui, leidimui įsigyti ginklą, laivavedžiams ir kt.).


„Sveikatos garante” esate visada laukiami!2 peržiūros0 komentarų

Comentarios


bottom of page