top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Sausio 27 d. Pasaulinė pientraukio diena

Kiekvieną sausio 27-ąją pasaulyje minima Pientraukio diena. Ši šventė skirta toms mamoms, kurios mėgina suderinti motinystę su aktyviu gyvenimo būdu, karjeros tęsimu ar galimybe dirbti ne namų aplinkoje. 


Žindymas sveikintinas, reikalingas ir veiksmingas, jo metu išties randasi ypatingas emocinis mamos ir gimusios atžalėlės ryšys. Motinos pienas - geriausias maistas tiek naujagimiui, tiek ir jau ūgtelėjusiam kūdikėliui. 

Tačiau tikrai ne visos moterys turi galimybę žindyti, todėl pientraukis – puiki išeitis. Šis prietaisas padeda ir visoms, žindančioms vaikelius mamytėms. Juk būna dienų, kai norisi pailsėti kiek ilgėliau, kai tenka tolėliau išvykti ar tiesiog užgriuvo netikėti reikalai, kuriuos būtina sutvarkyti?


Klinikos „Sveikatos garantas” gydytojai atsakys į visus su kūdikio laukimu ir motinyste susijusius klausimus. Patikėkite savo  ir vaisiaus komfortabilią savijautą mūsų klinikos medikams. Gydytojai profesionalai prenatalinio laikotarpio metu suteiks atidžią nėščiosios ir kūdikio vystymosi proceso stebėseną, atliks būtinus kraujo bei patikros tyrimus (skryningą), vaisiaus genetinius ir 3D tyrimus, nustatys vaisiaus lytį.


5 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page