top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Spalio 11 d. Pasaulinė nutukimo diena

Endokrinologo konsultacija + Jūsų pastangos = Sveikas lieknėjimas


Šiandien kalendorius siūlo atkreipti dėmesį į nutukimo problemą. Liūdna, bet turinčių antsvorio žmonių kasmet daugėja... Daugelis jų išties yra tingūs, nekreipiantys dėmesio į mitybos svarbą, nemėgstantys aktyvaus gyvenimo būdo. Tačiau nutukimas – ne tik estetinė problema. Nutukimas gali pakenkti vidaus organams, išsivystyti į lėtinę ligą, kuri gerokai sutrumpins gyvenimą.


Nutukimo priežastingumas slypi ne tik tinginystėje, nejudrume ar maitinimosi klaidose. Todėl prieš priimdami sprendimus dėl lieknėjimo, būtinai kreipkitės į specialistus.

Klinika „Sveikatos garantas“ rekomenduoja atvykti pas gydytoją endokrinologą. Sužinokite, kodėl nepavyksta atsikratyti papildomų kilogramų, nors, atrodo, ir labai stengiatės.

Endokrinologas įvertins Jūsų sveikatos būklę, konsultuos, patars sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos klausimais, supažindins su galimomis prevencinėmis priemonėmis bei skirs Jums tinkamą gydymą.


Klinikoje gydomas nutukimas, diabetas, hipoglikemija, moterų klimakterinis sindromas, medžiagų apykaitos, skydliaukės veiklos ir kiti endokrininiai sutrikimai.


„Sveikatos garante“ atliekama skydliaukės echoskopija bei skydliaukės mazgų biopsija. Mūsų klinikoje pacientus kompetentingai gydo ilgą darbo patirtį turintys medikai profesionalai. Laukiame!


Kompleksinis gydymas padės lieknėti sveikai ir neskausmingai!3 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page