top of page

Spalio 15 d. Pasaulinė rankų plovimo diena


Švarios rankos – stipresnė sveikata!


Kaip paminėti Pasaulinę rankų plovimo dieną? Aišku, kad švariais delniukais! Ir pažadu, jog kasdien rankų mazgojimui skirsime ypatingą dėmesį - jas plausime kruopščiai bei... netrumpai.


Statistiniai duomenys teigia, jog rankų plovimui vidutiniškai skiriamos penkios sekundės, nors mazgojimo trukmė turėtų siekti minutę!


Plaukime rankas, mielieji, skatinkime tai dažniau daryti artimuosius ir ypač vaikus. Anksti susiformavę įpročiai išties padės epidemijų ar net ir pandemijų metu. Užkirskime kelią ligų plitimui, būkime atsakingi ir pilietiški.


Jei kilo abejonių dėl sveikatos būklės, klinika „Sveikatos garantas“ rekomenduoja atlikti išsamius kraujo tyrimus. Profilaktinius kraujo tyrimus patariama atlikti bent kartą per metus, tačiau tam tikrais atvejais ar turint sveikatos problemų, būtina tai daryti ir daug dažniau.

Tiek moterims, tiek ir vyrams siūlome pasirinkti išplėstines sveikatos ištyrimo programas ( sportuojančių, maisto netoleravimo, besilaikančių dietos, priešvėžines, nėščiųjų ir kt. ), kurių gautieji tyrimų rezultatai padės pagrįsti organizmo funkcinės būklės pasikeitimus. Esame parengę sveikatos ištyrimo programas vaikams bei moksleiviams.


Mūsų klinikoje atliekami ir bendrieji kraujo tyrimai, kurie parodo pagrindinių kraujo rodiklių pokyčius bei tyrimai, skirti tik vieno rodiklio analizei (glikemija, geležis, kalis, kalcis, magnis, vitD ir kt.). Ypatingą dėmesį skiriame širdies, kepenų, skydliaukės, inkstų ir kitų organų tyrimams.


Pacientų patogumui „Sveikatos garante” atliekamos ir bendrosios organizmo ištyrimo programos (cukrinio diabeto, reumatinių ligų, mažakraujystės, lėtinio nuovargio, krauju plintančių ligų, probleminės odos ir kt.).


Nepamirškite, kad prieš kraujo tyrimus į kliniką reikia atvykti nevalgius ir negėrus.

Jūsų patogumui dirbame ir šeštadienį.3 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page