top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Vasario 13 d. Tarptautinė prezervatyvo diena

Prezervatyvų pakelį visada kišenėje turėk ar jį į rankinę įsidėk!


Vasario 13-oji – Tarptautinė prezervatyvo diena. Pirmoji žinomiausiai kontracepcijos priemonei skirta diena buvo paskelbta 2009-aisiais, vadinasi šiemet ji minima jau penkioliktąjį kartą.


Neatsitiktinai Sargio šventei pasirinkta būtent ši diena – juk rytoj visų įsimylėjėlių jausmus budins Valentinas, juk rytoj bus gausu romantiškų pasimatymų, juk rytoj liesis prisipažinimai ir aistros! O ten, kur mėgaujamasi kūniškais malonumais, ten turėtų dalyvauti ir prezervatyvai.

Lietuvoje plačiai nuskambėjusi Prezervatyvų šventė buvo suorganizuota daugiau nei prieš tris dešimtmečius – 1991-ųjų gruodžio 1-ąją, per Pasaulinę AIDS dieną. Vasarį minima Sargio diena taip pat susijusi su AIDS tema. Šiandien neatsisakiusiai lytinio gyvenimo visuomenei primenama, jog prezervatyvų naudojimas – ne tik vienas iš nėštumo prevencijos, bet ir apsisaugojimo nuo lytiniu keliu plintančių ligų būdų.


Klinikoje „Sveikatos garantas” skiepijame ir moterims, ir vyrams skirta vakcina, aktyvinančia imunizaciją nuo ŽPV (žmogaus papilomos virusas) sukeliamų ligų (gimdos kaklelio, makšties, vulvos, storosios žarnos, varpos, burnaryklės vėžio ir kt.).


Mūsų klinikos gydytojas urologas yra pasirengęs atsakyti į visus intymius klausimus, suteikti profesionalo konsultaciją, greitai diagnozuoti bei rekomenduoti patį tinkamiausią gydymo metodą.


Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys „Sveikatos garanto“ gydytojai ginekologai konsultuoja, diagnozuoja bei tiria ir palaiko moters sveikatą. Taikydami modernią aparatūrą greitai atliekame įvairius tyrimus, skiriame tinkamą gydymą.


Būkime saugūs ir sąmoningi. Rodydami dėmesį partneriui, gerbkime ne tik jį, bet ir save.5 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page