top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Vasario 4 d. Pasaulinė kovos su vėžiu diena

Nugalėkime ligą, nugalėkime vėžį!


Vasario 4-oji - Pasaulinė kovos su vėžiu diena. Klastinga onkologinė liga tikrai nepalieka abejingų - vienus šokiruoja žiniasklaidos pateikta susirgimų statistika, kitus likimas siunčia slaugyti artimųjų, trečius, deja, priverčia išgirsti diagnozę patiems. Visad mėginkime ligą suvaldyti ne vieni - juk tada dažnai gydytojų, sergančiųjų, jų artimųjų ir bendražygių pastangas vainikuoja pergalė.


Nenumokime ranka į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, prevencines priemones bei į aktyvaus gyvenimo būdo įtaką ar sveikuoliškų idėjų taikymo praktikoje galimybes. Rizikas susirgti mažina tinkama mityba, priklausomybių (rūkalai, alkoholis ir kt.) atsisakymas, streso vengimas, pilnavertis miegas, mėgiama fizinė veikla.

Kviečiame sveikatintis pas mus - į kliniką „Sveikatos garantas”. Atliekame ypač informatyvius kraujo tyrimus, apimančius įvairias išplėstines sveikatos ištyrimo programas (moterų, vyrų, sportuojančių, besilaikančių dietos ir kt.).


Skiepijame ir moterims, ir vyrams skirta vakcina, aktyvinančia imunizaciją nuo ŽPV (žmogaus papilomos virusas) sukeliamų ligų (gimdos kaklelio, makšties, vulvos, storosios žarnos, varpos, burnaryklės vėžio).


Niekada nepraraskime vilties!


11 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page