top of page
  • Writer's pictureSveikatos Garantas

Vasario 4 d. Pasaulinė kovos su vėžiu diena

Nugalėkime ligą, nugalėkime vėžį!


Vasario 4-oji - Pasaulinė kovos su vėžiu diena. Klastinga onkologinė liga tikrai nepalieka bejingų – žiniasklaida skelbia skaudžią statistiką, šokiruoja opiomis parengtų reportažų temomis, verčia susimąstyti dėl aktualijų jautrumo ir problematikos. Deja, vėžinių susirgimų nemažėja… 


Vėžys gali rastis bet kuriame kūno organe ar audinyje, o pakitusios ląstelės gali nekontroliuojamai augti ir plisti į gretimas kūno zonas. Toks procesas vadinamas metastazėmis, kas dažniausiai ir yra pagrindinė mirties nuo onkologinių ligų priežastis.

Nenumokime ranka į vėžio prevencinių priemonių, profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą. Visad mėginkime ligą suvaldyti ne vieni - juk dažnai gydytojų, sergančiųjų, jų artimųjų ir bendražygių pastangas vainikuoja pergalė! 


Rizikas susirgti mažina tinkama mityba, priklausomybių (rūkalai, alkoholis ir kt.) atsisakymas, streso vengimas, pilnavertis miegas, mankšta ar mėgiama fizinė veikla, sveiko svorio išlaikymas, oro taršos vengimas, reguliarus rūpinimasis sveikata ir kt..


Kviečiame sveikatintis pas mus –  klinikoje „Sveikatos garantas”. Atliekame ypač informatyvius kraujo tyrimus, apimančius įvairias išplėstines sveikatos ištyrimo programas (moterų, vyrų, sportuojančių, besilaikančių dietos, nėščiųjų ir kt.). 


Skiepijame ir moterims, ir vyrams skirta vakcina, aktyvinančia imunizaciją nuo ŽPV (žmogaus papilomos virusas) sukeliamų ligų (gimdos kaklelio, makšties, vulvos, storosios žarnos, varpos, burnaryklės vėžio).  2 peržiūros

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page