top of page

Šeimos gydytojas

pexels-thirdman-5327586.jpg

Šeimos gydytojas – tai gydytojas, į kurį dėl įvairių sveikatos sutrikimų kreipiamasi pirmiausiai. Ir išties – tai teisingas sprendimas! Šeimos gydytojas konsultuoja, diagnozuoja ligas, gydo. Jei būtina, skiria reikalingus diagnostinius ar laboratorinius tyrimus, o susidūrus su tikrai komplikuotu paciento susirgimu, rekomenduoja apsilankyti pas kitos srities specialistą.

Mūsų klinikos šeimos gydytojo specializacija apima daugelį gydymo sričių - vidaus ir odos ligų bei  nekomplikuotų širdies, plaučių, endokrininės sistemos, virškinamojo trakto sutrikimų gydymą. „Sveikatos garante“ gydomos tokios ligos kaip bronchitas, astma, plaučių uždegimas, hipertenzinė liga, išeminė širdies liga, širdies permušimai, inkstų uždegimas, cistitas, tulžies pūslės uždegimas, kasos uždegimas, nutukimas, podagra, artritas ir kt.

Džiaugiamės palankiais pacientų įvertinimais, todėl plečiame paslaugų pasirinkimą, stengiamės, jog veiklos krypčių galimybės tenkintų net pačius išrankiausiuosius!

 

Ypatingą dėmesį skiriame širdies ir kraujagyslių ligoms, jų profilaktikai ir gydymui.

Norintiems sužinoti akių būklę, taip pat rekomenduojame registruotis pas šeimos gydytoją. Klinikoje „Sveikatos garantas“ atliekama regėjimo patikra bei akies akispūdžio matavimas.

Na, ausies siera iš tiesų yra svarbi bei naudinga, tačiau kartais ji suteikia nemalonių rūpesčių... Prie atliekamų klinikoje paslaugų yra priskiriamas ir ausies landų praplovimas.

Šeimos gydytojas atlieka profilaktinius sveikatos tikrinimus ir išduoda Jums reikalingas sveikatos pažymas. Klinikoje „Sveikatos garantas“ yra išduodami elektroniniai nedarbingumo pažymėjimai, vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininės pažymos, įvairūs veikloms ar darbui reikalingi sveikatos vertinimo dokumentai.

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page