top of page

Vaisiaus 3D ištyrimas

007.jpg

Ultragarsinis tyrimas – tai ultragarso bangų atspindžio registravimas. Šiomis dienomis ultragarsinis tyrimas, lyginant su kitais radiologiniais tyrimais, yra saugiausias.

Įprasto 2D ultragarsinio tyrimo metu yra matoma informacija, kuri aktuali gydytojui, bet sunkiai suprantama vaikelio tėvams. 3D ultragarsinio tyrimo metu atkuriami erdviniai vaisiaus vaizdai: reali jo išvaizda, veido bruožai. Tėveliams suteikiama didesnė galimybė sužinoti negimusio vaikelio lytį. Šio tyrimo metu, matant realų vaisiaus vaizdą, gimsta stipresnis ryšys tarp tėvų ir jų atžalos. 3D ultragarsinio tyrimo metu galima tiksliau pamatyti įgimtus vaisiaus vystymosi sutrikimus.

Šį tyrimą tinkamai atlikti galima jau nuo 26-osios nėštumo savaitės. Ilgametę patirtį turintis gyd. Evaldas Sutkus klinikoje „Sveikatos garantas“ atlieka šį tyrimą ir suteikia išsamią informaciją apie dar negimusio vaikelio būklę.

Dėl Jūsų patogumo yra galimybė tyrimo vaizdinę medžiagą įrašyti į duomenų saugojimo laikmeną. Ateityje išsaugotais vaizdais džiaugsitės tiek Jūs, tiek ir gimusi atžala.

bottom of page