top of page

Akušerija-ginekologija

IMG_20190705_101403.jpg

Ginekologija - medicinos šaka, tirianti moters lytinių organų anatomiją, fiziologiją, ligų diagnostiką, gydymą ir profilaktiką. Ji glaudžiai susijusi su akušerija, kurios objektas – nėštumas ir gimdymas, todėl daug ginekologų taip pat yra ir akušeriai (vadinami akušeriais ginekologais).

Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys mūsų įstaigos specialistai tiria ir palaiko moters sveikatą. „Sveikatos garante“ atliekama daugelio ligų diagnostika. Taikant modernią aparatūrą bei greitai atliekant įvairius tyrimus, skiriamas tinkamas gydymas. 

Klinikoje atliekama gimdos kaklelio kolposkopija ir biopsija (ją tiriame), spiralės įvedimas bei išėmimas, nėštumo nutraukimas (abortas) ir kitos procedūros. Gydomos tokios ligos kaip įtampos šlapimo nelaikymas ( kai šlapimas nesulaikomas kosint, čiaudint, bėgant, juokiantis ar fizinio krūvio metu). Konsultuojame dėl nevaisingumo. Didelis dėmesys sutelkiamas ligų profilaktikai.

Taip pat mūsų gydytojai teikia ir visas akušerines paslaugas. Atidžiai sekamas visas nėštumo procesas, stebima vaisiaus vystymosi dinamika.​

Profesionaliai atliekamas pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro išplėstinis vaisiaus ištyrimas (skryningas). Pageidaujant, ilgametę patirtį turintis gydytojas atliks vaisiaus 3D ištyrimą (skaityti daugiau).

Iš motinos kraujo atliekami genetiniai tyrimai dėl galimų vaisiaus apsigimimų, vaisiaus lyties ir vaisiaus kraujo grupės Rh nustatymo.

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page