top of page

Paslaugos

Gerbdami savo pacientus ir stengdamiesi taupyti jų laiką, galime pasiūlyti iš tiesų daug medicinos paslaugų: gydome pokovidinį sindromą, atliekame kvėpavimo funkcijos rodiklius vertinti padedančią spirometriją, o besiskundžiantiems širdies veiklos sutrikimais – širdies echoskopijos,  veloergometrijos ar Holterio tyrimus.

Mūsų klinikos akušeriai – ginekologai profesionaliai atlieka nėščiosios ir vaisiaus raidos stebėseną/nėščiųjų priežiūrą, ultragarsinius vaisiaus patikros tyrimus (skryningas). Siekdami kokybiškai įvertinti vaisiaus būklę, pasitelkia 3D echoskopiją, kurios dėka matomas spalvotas, erdvinis ir tikslus vaizdas, bei genetinius vaisiaus tyrimus (NIPT).

Moterims rekomenduojame greitus bei  kokybiškus gimdos kaklelio tyrimus, laikydamiesi visų Lietuvos Respublikos SAM nurodymų saugiai atliekame nėštumo nutraukimą. 

Vyrus, sergančius prostatitu ar prostatos adenoma, konsultuoja ir gydo profesionalus urologas. Čia pat klinikoje galima atlikti ir urofluometrijos tyrimą.

Jums reikalingi skiepai? Mūsų medikai atlieka ir vakcinacijos paslaugas.

Dėl sveikatos pažymų taip pat galite kreiptis į mus. Šeimos gydytojas atliks ne tik profilaktinius sveikatos tikrinimus bei išduos Jums reikalingas sveikatos pažymas, bet ir konsultuos, diagnozuos ir gydys įvairias odos ar vidaus organų ligas. 

Klinika siūlo ir atlieka išsamius išplėstinių sveikatos ištyrimo programų kraujo tyrimus.  Dabar kraujo mėginius galime paimti ir šeštadieniais!  O jei abejojate, ar sergate koronavirusu, atvykite pas mus ir atlikite greituosius COVID-19 testus.

Klinikos „Sveikatos garantas" medikams svarbu, kad Jūs jaustumėtės puikiai, sveikai ir komfortabiliai!

bottom of page