top of page

Vaisingumas

illustration-sperms-going-ovule_29190-95

DDR terapija yra ne tik pats naujausias, bet ir pats efektyviausias bei paveikiausias gydymo metodas ne tik stiprinti, auginti dubens dugno raumenis, bet ir pagerinti pastojimo galimybę. Amerikoje, kur „BTL EMSELLA“ prietaisas buvo sukurtas ir naudojamas jau beveik 30 metų, į medicininius protokolus jau yra įrašoma, kad prieš dirbtinio apvaisinimo procedūrą tiek vyras, tiek moteris turi atlikti po šešias DDR terapijos procedūras, nes jos ryškiai padidina pastojimo tikimybę.


Taikant elektromagnetinę terapiją pagerėja kraujotaka, audinių ir organų aprūpinimas deguonimi bei maisto medžiagomis, mikroelementais. Tai pagerina spermogenezę, kiaušialąsčių bei spermatozoidų brandą taip padidinant apvaisinimo galimybę.


Šiuo prietaisu galima pagerinti vaisingumą. Dažnai būna, kad pora negali susilaukti vaikų, o gydytojai sako, jog neranda priežasčių. Vienintelė pagalba tokioms poroms susilaukti atžalų yra DDR terapija HIFEM technologija, nes ji tikrai paskatina pastojimą. Ir ji tinka absoliučiai visiems. HIFEM technologija – tai unikali, tik individualiai taikoma bei nesukelianti šalutinių poveikių terapija. Be to patogi, nereikia nusirengti, rekomenduojama dėvėti kūno nevaržančius drabužius, neinvazinė ir neskausminga, kas pagerina komforto pojūtį.

Rekomenduojama 6 DDR terapijos procedūros, kurių metu prižiūri ir konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė nemokamai.

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page