top of page

Vyrų intymi sveikata

DDR  TERAPIJA VYRAMS GERINA INTYMIĄJĄ SVEIKATĄ


Klinikoje „Sveikatos garantas“ išmėginkite pačią karščiausią Lietuvą pasiekusią naujieną – individualias dubens dugno raumenų (DDR) stiprinimo procedūras! Tokio maksimalaus poveikio Jums nesuteiks nė vienas elektromagnetines bangas taikantis gydymo aparatas, įprastai nefokusuotai veikiantis tik paviršinį raumenų sluoksnį.

♦ Šios DDR terapijos dėka sustiprinami visų dubens dugno sluoksnių raumenys, užauginama raumenų masė ir atstatomas tarpvietės jautrumas.

♦ Viena HIFEM sesija, kuri trunka 30 minučių, iššaukia net 20 000 supramaksimalių dubens raumenų susitraukimų, kas atitinka 28 valandų taisyklingai atliekamų Kėgelio pratimų poveikį.​

♦ HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic) terapijos efektyvumas grindžiamas fokusuota elektromagnetine energija, giliu įsiskverbimu ir visų dubens dugno sluoksnių stimuliavimu.​

♦ Net viena HIFEM sesija iššaukia tūkstančius supramaksimalių dubens raumenų susitraukimų ir ženkliai padidina kraujo tiekimą, kas ypač svarbu raumenų tonuso atkūrimui, nevaisingumo atvejais, erekcijos bei ejakuliacijos gerinimui.​

♦ Dubens dugno raumenys (DDR) palaiko dubens dugno organus ir vaidina labai svarbų vaidmenį pailginant didžiausią malonumą - vyro orgazmą ejakuliacijos metu.


Klinikoje „Sveikatos garantas“ skiriamos bei atliekamos šios procedūros:

● Atliekamas neinvazinis ir neskausmingas prostatos masažas, skiriamas aseptinių prostatitų gydymui. Jo metu net nereikia  nusirengti!

● Skiriamos individualios vyrų intymios sveikatos stiprinimo terapijos sesijos.

● Procedūra , skirta šlapimo nelaikymo, dažniausiai atsiradusio po prostatos operacijos, gydymui.

● Skiriamos sveikatinimo procedūros, gerinančios spermogenezę.

● Terapijų sesija, skiriama lėtinio dubens skausmo sindromo (LDSS) gydymui.

● Atliekamos procedūros, sustiprinančios tiesiosios (išeinamosios) žarnos raukus (sfinkterius), dėl ko pagerėja dujų ir išmatų sulaikymas.

● Skiriamos gydymo procedūros sergant nedidelio laipsnio hemarojumi.

● Procedūra, normalizuojanti šlapimo kiekį šlaplėje, kas padeda sutrumpinti „nulašinimo“ trukmę.

● Taikomos ligų profilaktikai, dirbantiems sėdimą darbą ar neturintiems reguliarių lytinių santykių.

sedintisvyrasedit.png
paveiksliukai1lt.png

DDR IR INTYMIOS GEROVĖS SĄRYŠINGUMAS


Dubens dugno raumenys atlieka svarbų vaidmenį seksualinės funkcijos ir vyrų intymios gerovės srityje. Santykis tarp vyrų lytinės ir dubens dugno raumenų funkcijų yra glaudus ir sudėtingas. Norint suprasti sąryšingumą, svarbu žinoti vyrų dubens raumenų anatomiją.

Dubens dugnas (DD) – išties sudėtingas anatomijos objektas, kurį sudaro raumenys, fascijos ir raiščiai. Kelių sluoksnių – giliųjų ir paviršinių – dubens dugno raumenys (DDR) jungia gaktikaulio priekinę pusę su kryžkauliu, esančiu nugarinėje pusėje. Fascijos (jungiamojo audinio plėvė) gaubia raumenis, juos fiksuoja. Raiščiai – tankus jungiamasis audinys – atitinkamai laiko ir skeleto dalis, ir vidaus organus. Todėl apibendrinant galima teigti, jog dubens dugnas (DD) yra dinaminis plotas, dengiantis dubens angą bei prilaikantis ir dubens, ir pilvo organus.

Dubens dugnas (DD) skiriamas į didįjį ir mažąjį. Pastarąjį  - tarpvietę (perineum)  - sudaro mažojo DD plokštumos audiniai, t.y. raumenys, fascijos ir dalis odos; O būtent tarpvietės raumenys ir atlieka esmines intymios gerovės funkcijas. Dažnai dėl tokio privataus savo būvio tarpvietės raumenys vadinami „meilės raumenimis“. Vienas jų (pubococcygeus) – gaktinis stuburgalio raumuo – palaikydamas dubens organus ir garantuodamas taisyklingą jų padėtį reguliuoja šlapinimosi procesą bei, būdamas prie šlaplės ir prostatos, atsako už seksualinio malonumo stiprumą.

Mažas testukas padės nustatyti, kur ir kokios būklės yra šis raumuo. Pradėjus šlapintis staiga sustokite tai daryti – tiesiog sustabdykite šlapinimosi srovę. Taigi, tas raumuo, kuris sustabdė šlapinimąsi, ir yra tas raumuo.

Todėl norint išvengti seksualinių problemų dubens dugno raumenis būtina stiprinti, imtis prevencijos, reguliariai sveikatintis. DDR fiziologiškai yra ypač svarbūs, nes valingai ir nevalingai susitraukinėdami lytiškai santykiaujant bei orgazmo metu ir būdami sveiki, funkcionalūs vyrams pilnavertiškai koordinuoja visą intymiąją sveikatą (kontrakcijas, atsipalaidavimą, aktyvumą, ejakuliacijos kontrolę, lytinio akto pailginimą ir kt.). Tad ar DDR raumenys yra treniruoti ir puikios būklės parodys ne tik atliktas testukas, bet ir lytinio akto rezultatai.

Vyrų dubens dugno raumenų funkcija taip pat yra susijusi su ejakuliacijos koordinavimu. Stiprūs raumens susitraukimai gali prailginti orgazmo malonumą ejakuliacijos metu. Todėl dubens dugno raumenų terapija gali optimizuoti seksualinės kulminacijos eigą, jėgą ir intensyvumą.
 

Dažniausiai DDR disfunkciją sąlygoja šie veiksniai:

● amžius;

● sėdimas darbas;

● aktyvus sportas;

● dažnas sunkaus svorio kėlimas;

● stresas;

● nutukimas;

● vidurių užkietėjimas;

● įvairios infekcijos;

● tam tikri medikamentai;

● šlapimo nelaikymą sukeliančios ligos;

● Ilgai besitęsiantis kosulys;

● rūkymas ir kofeino vartojimas;

● neuroraumeniniai sutrikimai ir kt.

 

Dubens skausmą jaučia daugelis įvairaus amžiaus vyrų. Išties yra ne viena priežastis, dėl kurios jis gali atsirasti. Dažniausiai toks skausmas vadinamas lėtiniu dubens skausmo sindromu(LDSS). Šis skausmas yra vienas iš rodiklių, kad  yra problemų dėl dubens dugno būklės. LDSS yra glaudžiai susijęs su seksualine ir dubens dugno disfunkcija.

priespo.PNG

AR ŽINOTE?

 

VYRAMS APIE HIFEM TECHNOLOGIJŲ TAIKYMĄ

 

Maksimalų savarankišką raumens susitraukimą, pasiekusį didžiausią įtampą,  fiziologiškai išlaikyti yra labai sunku ir tai trunka tik trumpą laiko intervalą. DDR terapijos, taikant HIFEM technologijas, sukeliamos kontrakcijos yra  supramaksimalios, pasiekiančios visus dubens dugno raumenų sluoksnius – tiek paviršinius, tiek ir giluminius. HIFEM sukelia supramaksimalius DDR susitraukimus, kurie nepriklauso nuo smegenų funkcijos ir negali būti atlikti savarankiškai.

HIFEM technologijų efektyvumo raktas yra palaipsniui didėjantis fokusuojamų elektromagnetinių laukų intensyvumas ir impulsų dažnis, dėl kurio atsiranda unikalus susitraukimų energingumas. Jau per vieną terapijos sesiją, naudojant HIFEM technologijas, atliekama tūkstančiai  supramaksimalių susitraukimų. Toks poveikis negali būti pasiektas taikant tik bendrą praktiką (pvz.: Kėgelio pratimai) ar silpnesniais, ne tokio maksimalaus intensyvumo bei magnetinio lauko tiek tiksliai nenukreipiančiais ir tik paviršiniai, bet ne giluminiai, veikiančiais gydymo aparatais.

DDR terapija tiesiog tinkamai pakeičia raumenų struktūrą, skatina efektyvų raumenų skaidulų kūrimą, reguliuoja jų  hipertrofiją bei hiperplaziją. Stiprinti ir sustiprinti dubens dugno raumenys, padėję organams grįžti į pirmines anatomines padėtis, vėl pilnai tarnauja, gerina tiek intymiąją, tiek ir viso organizmo sveikatą.

 


 

TRYS TERAPIJOS, TAIKANT HIFEM, BŪDAI

 

Šlapimo nelaikymo terapija  trunka apie 30 minučių ir susideda iš trijų skirtingų fazių: DDR pabudinimo, stimuliavimo ir atpalaidavimo. Šių fazių kartojimas ir sutelkta bei tinkamai nukreipta elektromagnetinė energija sukelia dubens dugno raumenų stimuliavimą, prisitaikymą ir rekonstrukciją.

Erekcijos gerinimo procedūros trunka apie 30 minučių ir susideda iš dviejų skirtingų fazių, kurių metu  suaktyvinama kraujotaka ir palaipsniui didinamas bei intensyvinamas perinealinis raumenų stimuliavimas. Dėl to dubens dugno srityje gerėja kraujotaka, kas ir lemia intymios sveikatos pagerėjimą.

LDSS terapija trunka apie 20 minučių ir susideda iš trijų skirtingų fazių: skausmo malšinimo, izometrinio dubens dugno atpalaidavimo ir lėto raumenų aktyvavimo, siekiant sustiprinti kraujotaką. Procedūros mažina skausmus, stiprina raumenų tonusą.  

miograma.jpg

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page