top of page

KINEZITERAPIJA

Birthing Centre

Klinikoje „Sveikatos garantas“ paslaugų pasiūla formuojama atsižvelgiant į dažniausiai patiriamas sveikatos problemas, išklausytus pacientų pageidavimus ir lūkesčius. Pastebėjome, jog ypač aktualūs tapo nėščiųjų sveikatinimo bei reabilitacijos aspektai, iškilo ne vienas žindymo specializacijos konsultanto, Kėgelio pratimų metodikos ir kineziterapeuto atsakymų reikalaujantis klausimas. 

Todėl galime džiaugtis, jog klinikoje dirba puiki specialistė, LSMU dėstytoja, akušerė, žindymo konsultantė, kineziterapijos magistrė Ramunė Kreipavičienė, kuri konsultuoja, gydo, atlieka nėščiųjų masažus, rengia sveikatinimo programas, yra aktyvi tiek teoriniame, tiek ir praktikos lauke.

Kineziterapeutė  R. Kreipavičienė padės išmokti taisyklingai aktyvuoti dubens dugno raumenis žmonėms nelaikantiems šlapimo. Ši opi ir jautri problema kamuoja tiek moteris, tiek ir vyrus. Klinikos „Sveikatos garantas" specialistai siūlo ją išspręsti naujausiu ir paveikiausiu aukšto intensyvumo fokusuotos elektromagnetinės terapijos metodu, masažų ir pratimų pagalba, atsisakant intervencijos bei invazijos į jūsų kūną.

Užtikrinamas paciento konfidencialumas.

bottom of page