top of page

Seksualinio gyvenimo kokybės gerinimas

Motyvuok save ir kitus! Būk sveika ir madinga! Išmėgink tai, kas nauja ir inovatyvu!

Klinika „Sveikatos garantas“ pataria gerinti seksualinio gyvenimo kokybę ir atlikti procedūras, taikant HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic) technologijas, kurios sukuria intensyvų elektromagnetinį lauką, padedantį pasiekti norimus rezultatus kuo greičiau ir efektyviau.

       Kuo naudingos procedūros?

Užtikrinant tinkamą lytinį susijaudinimą ir orgazmą, dubens dugno raumenys vaidina ypač svarbų vaidmenį. Procedūrų metu vyksta neuroraumeninio reguliavimo atstatymas bei didinamos dubens dugno raumenų jėgos ir apimtys.  Yra galimybė siaurinti lytinį plyšį.

Kaip jos vyksta?

Net nenusirengus tereikia atsisėsti ant patogios kėdės ir bendraujant su gydytoju pasirinkti Jums tinkamiausią gydymo sesijos intensyvumo lygį.

       Kiek laiko procedūra trunka?

Procedūra trunka apie 30min.

       Kada pajuntamas rezultatas?

Ilgalaikiai rezultatai juntami jau po šešių procedūrų.

       Kaip pasiruošti procedūroms?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Tiesiog sulaukite menstruacijų pabaigos ir iškart atvykite trijų savaičių gydymo kursui į  kliniką „Sveikatos garantas“.

       Ar yra procedūrų, tinkančių vyrų seksualinio gyvenimo gerinimui?

Klinikoje „Sveikatos garantas“ atliekamos procedūros ir vyrams. Jie taip pat apsirengę patogiai atsisėda ant kėdės pusvalandžiui, o gydytojas kontroliuoja elektromagnetinio lauko intensyvumą bei dažnį. Po gydymo sesijos pacientai pastebi, kaip ženkliai pailgėja ejakuliacijos trukmė.

Rekomenduojama 6 DDR terapijos procedūros, kurių metu prižiūri ir konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė nemokamai.

miograma.jpg
bottom of page